1180
page-template-default,page,page-id-1180,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

TON stoličky a stoly

TON stoličky a stoly pre hotely, reštaurácie, kaviarne, bary, obchody, kancelárie, domácnosť a hlavne pre VÁS!

TON stoličky a stoly

TON stoličky a stoly
TON stoličky a stoly je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom ohýbaného nábytku, ktorá funguje už viac ako 150 rokov. Jej zakladateľom bol vynálezca, dizajnér a podnikateľ Michael Thonet, ktorý začal robiť prvé pokusy s ohýbaným nábytkom už v 19. storočí. Dodnes sa vybrané produkty vyrábajú ručným ohýbaním tak ako pred 150 rokmi, čo im pridáva na výpovednej hodnote. Hlavným výrobným artiklom spoločnosti sú stoličky. V jej portfóliu však nájdete aj kreslá, lavice, stoly, barové stoličky ale aj outdoor nábytok a detský nábytok. Firma TON spolupracuje so svetoznámymi dizajnérmi, a preto každý rok vydáva novinky, ktoré sa stávajú senzáciami na výstavách nábytku. Ak túžite po kuse nábytku, ktorý je dokonale funkčný a má nadčasový a trvácny dizajn tak produkty TON sú pre vás to pravé.

Viac o spoločnosti TON čítaj na našom blogu TON stoličky a stoly.

Objednávky TON stoličky a stoly

Objednajte si vaše vytúžené stoličky a stoly u nás v showroome v Nitre alebo na tel. čísle 0908 799 209, prípadne e-mailom na ton@cpsi.sk.
Kontakty nájdete tu: CPS Interiér – TON stoličky a stoly
Vzorky, katalógy a objednávky TON produktov u nás v štúdiu CPS Interiér.

Katalóg TON 2014

TON stoličky stoly ponuka

Stoličky

Stoličky

Barové stoličky

Barové stoličky

Kreslá

Kreslá

Ostatné

Ostatné

Lavice

Lavice

Stoly

Stoly

Detský nábytok

Detský nábytok

Referencie

Referencie