198
page-template-default,page,page-id-198,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Bytový dizajn

Bytový dizajn a interiérový dizajn
CPS Architects

Našim poslaním je navrhovať bytový dizajn, pričom sa vyhýbame zabehnutým „módnym trendom“, ale dbáme na silu individuality a prirodzených potrieb našich klientov. Vytvárame jedinečné projekty, ktorých hlavnou úlohou je uspokojenie potrieb nášho zákazníka. Interiéry z nášho ateliéru spĺňajú tie najzásadnejšie kritériá bytového a interiérového dizajnu a to: jednoduchosť, funkčnosť, praktickosť a estetickú kvalitu.

Bytový dizajn bez starostí

Cieľom nášho ateliéru je ponuka komplexných služieb od návrhu interiéru cez projekt realizačných prác až po samotnú realizáciu a jej dohliadnutie. Na vašich pleciach nezostáva takmer žiadne bremeno, o všetko sa postarajú naši architekti.
Máte záujem o interiérový dizajn? Kontaktujte architekta MArch. Mareka Lüleya, navrhne vám bytový dizajn a dozrie na celý proces realizácie.
Bytový architekt Bratislava – Slovensko MArch. Marek Lüley

Zaujímajú vás novinky z bytového dizajnu, navštívte náš blog BLOG CPS Interiér.

Projekty bytový dizajn

Projekt Bratislava pri Mýte

Projekt Trnava I

Projekt Bratislava Dúbravka I

Projekt Bratislava Dúbravka II

Projekt Bratislava Dúbravka III

Projekt Malý Lapáš

Projekt Bratislava Dúbravka IIII

Projekt Bratislava Lamač I