1393
page-template-default,page,page-id-1393,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Hľadáte detský nábytok do hotelu, reštaurácie, kaviarne, jedálne, kuchyne? Ak áno, sú kvalitné barové stoličky TON pre vás tým správnym výberom.

Detský nábytok TON

Detský nábytok TON
TON stoličky a stoly je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom ohýbaného nábytku, ktorá funguje už viac ako 150 rokov. Jej zakladateľom bol vynálezca, dizajnér a podnikateľ Michael Thonet, ktorý začal robiť prvé pokusy s ohýbaným nábytkom už v 19. storočí. Dodnes sa vybrané produkty vyrábajú ručným ohýbaním tak ako pred 150 rokmi, čo im pridáva na výpovednej hodnote. Hlavným výrobným artiklom spoločnosti sú stoličky, kreslá a detský nábytok TON. V jej portfóliu však nájdete aj kreslá, lavice, stoly, barové stoličky ale aj outdoor nábytok a detský nábytok TON. Firma TON spolupracuje so svetoznámymi dizajnérmi, a preto každý rok vydáva novinky, ktoré sa stávajú senzáciami na výstavách nábytku. Ak túžite po kuse nábytku, ktorý je dokonale funkčný a má nadčasový a trvácny dizajn, produkty TON sú pre vás to pravé.

Viac o spoločnosti TON čítaj na našom blogu TON stoličky a stoly.
Katalog TON 2012-2013

Stolička Petit

Stolička Petit

Stôl Petit

Stôl Petit

Stolička Petit dojčenská

Stolička Petit dojčenská