1393
page-template-default,page,page-id-1393,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Detský nábytok TON

Hľadáte detský nábytok do hotelu, reštaurácie, kaviarne, jedálne, kuchyne? Ak áno, sú kvalitné barové stoličky TON pre vás tým správnym výberom.

Detský nábytok TON

Detský nábytok TON
TON stoličky a stoly je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom ohýbaného nábytku, ktorá funguje už viac ako 150 rokov. Jej zakladateľom bol vynálezca, dizajnér a podnikateľ Michael Thonet, ktorý začal robiť prvé pokusy s ohýbaným nábytkom už v 19. storočí. Dodnes sa vybrané produkty vyrábajú ručným ohýbaním tak ako pred 150 rokmi, čo im pridáva na výpovednej hodnote. Hlavným výrobným artiklom spoločnosti sú stoličky, kreslá a detský nábytok TON. V jej portfóliu však nájdete aj kreslá, lavice, stoly, barové stoličky ale aj outdoor nábytok a detský nábytok TON. Firma TON spolupracuje so svetoznámymi dizajnérmi, a preto každý rok vydáva novinky, ktoré sa stávajú senzáciami na výstavách nábytku. Ak túžite po kuse nábytku, ktorý je dokonale funkčný a má nadčasový a trvácny dizajn, produkty TON sú pre vás to pravé.

Viac o spoločnosti TON čítaj na našom blogu TON stoličky a stoly.
Katalog TON 2012-2013

Stolička Petit

Stolička Petit

Stôl Petit

Stôl Petit

Stolička Petit dojčenská

Stolička Petit dojčenská