KONTAKTY

Bc. Peter Buday – výkonný riaditeľ

Interiérový dizajnér

V spoločnosti CPS Interiér pôsobí už od roku 2004, kde si prešiel všetkými fázami od predaja cez montážne a výrobné procesy, dizajn kuchynských liniek až po dizajn interiérov a exteriérov. Ako riaditeľ spoločnosti zužitkováva skúsenosti z dlhoročnej praxe, ale aj zo štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v odbore Architektonická tvorba a z medzinárodných workshopov. V súčasnosti Peter pracuje ako výkonný riaditeľ pre divízie interiérový dizajn a architektúra , nábytkové kovania a nábytok na mieru.

telefón: 0908 799 209
e-mail: interier@cpsi.sk

Bc.Peter Buday o sebe

MArch. Marek Lüley – architekt

Interiérový dizajnér

V spoločnosti CPS Interiér pôsobí od roku 2013 a je spoluzakladateľom Bratislavského ateliéru CPS architects. Ako vyštudovaný architekt s titulom MArch (Master of Architecture), ktorý dosiahol štúdiom na Viedenskej akadémii výtvarných umení, dopĺňa kreatívny tím CPS Interiér a rozširuje portfólio o navrhovanie samostatne stojacích objektov a rozsiahlych rekonštrukcií. Jeho kreativitu ocenili počas početných pracovných skúseností v Nemecku, Rakúsku, Taliansku a Jordánsku na poli architektúry, dizajnu a kreatívneho myslenia. V súčasnosti pôsobí Marek ako hlavný architekt ateliéru CPS Architects.

Máte záujem o návrh interiéru? Kontaktujte architekta MArch. Mareka Lüleya, navrhne vám interiérový dizajn a dozrie na celý proces realizácie.
Bytový architekt Bratislava – Slovensko MArch. Marek Lüley

telefón: 0903 707 232
e-mail: luley@cpsi.sk

Architekt MArch. Marek Lüley o sebe

Cenové ponuky

Radi Vám vytvorime cenovú ponuku na mieru.
Žiadosti o cenové ponuky posielajte na e-mail: interier@cpsi.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok
07:00 – 15:30

Vzhľadom na to, že väčšinu času trávime u klientov, je potrebné si návštevu dohodnúť telefonicky alebo mailom.
Za pochopenie ďakujeme.

Interiérový dizajn na Facebooku

VRÁBLE Ateliér a Showroom, Družstevná 1890/52A:

BRATISLAVA Ateliér, Bazovského 1811/9 – Dúbravka: