Interiérové štúdio

CPS Interiér sa zaoberá návrhmi, realizáciou interiérov a architektonickou činnosťou. Spoločnosť bola založená Jánom Budayom v roku 1990. Od roku 1997 sa sústreďovala na návrh a výrobu kuchynských liniek na mieru. Kuchynské štúdio sa postupne rozširovaním portfólia o ďalšie činnosti zmenilo na Interiérové štúdio. Dnes je vedené dizajnérom Petrom Budayom a svoje pole pôsobnosti rozšírilo z navrhovania interiérov aj na architektonickú a dizajnovú činnosť.

Naše služby?

Venujeme sa návrhom interiérov a architektúre. V ponuke našich služieb nechýba zabezpečenie realizácie pre všetko, čo navrhneme s naším autorským dozorom. Tiež sa venujeme predaju dizajnových zariadení do interiérov a exteriérov pre náročných zákazníkov.
Viac o našich službách nájdete na stránke Naše služby.
Postup pri navrhovaní interiéru:
Skladá sa z 3 stretnutí, a teda aj z 3 fáz navrhovania, aby sme čo najlepšie pochopili požiadavky klienta a aby sme mali dosť priestoru pre tvorivú činnosť.

1. stretnutie:

Preberieme si Vaše požiadavky na dizajn, dispozíciu, atmosféru, celkovú ideu priestoru.
Z toho vyplýva 1. fáza navrhovania: navrhujeme dispozíciu, základný dizajn, rozmiestnenie produktov, svietidiel, podhľadov, dizajn nábytku. Toto všetko prebieha v 2D kreslenej fáze.

2. stretnutie:

Nasleduje konzultácia 1. fázy, kde doklepneme dizajn, dispozíciu… Začneme sa baviť o atmosfére, pridávame farebnosť, materialitu, konkrétne produkty…
Z toho vyplýva 2. fáza navrhovania: všetky podnety od Vás spracujeme v 3D forme do jednoduchých farebných rendrov, ktoré nám jasne definujú prostredie.

3. stretnutie:

Prekonzultuje sa 2. fáza, doladí sa farebnosť, prípadne dizajn, detaily, doplnky.
Z toho vyplýva 3. fáza navrhovania: vytvorenie finálnych vizualizácií, finálna atmosféra, priradenie reálnych prvkov.
Po tretej fáze nasleduje odovzdanie štúdie (vizualizácie, cenová ponuka všetkých nábytkov a ostatných prvkov), kde je ešte možné doladiť posledné detaily, ale už nie je možné meniť celkový dizajn, ideu.

Ďalej Vám ponúkame vytvorenie realizačných výkresov, ktoré obsahujú:
– projektová dokumentácia pre realizačné výkresy stavebných úprav
– projektová dokumentácia pre realizačné výkresy kúpelní a kladačských plánov
– projektová dokumentácia pre TZB a elektroinštaláciu
– výkresy rozmiestnenia svietidiel
– výstupy (pôdorysy, rezy, pohľady)

Kde sme?

Ateliéry máme vo Vrábľoch a v Bratislave. Showroom nájdete vo Vrábľoch.
Kde sídlime zistíte v podstránke Kontakty.

Kto sme?

Na návrhoch a poradenstve sa podieľajú Bc.Art Peter Buday a MArch. Marek Lüley. O PR a predaj sa stará Mgr. Gabriela Remišová.

 

Interiérové štúdio na Facebooku