720
page-template-default,page,page-id-720,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Interiérový dizajn

Interiérový dizajn – návrhy priamo od architekta

Sme ateliér CPS Architects. Navrhujeme interiéry bytov a komerčných priestorov so zameraním sa na individualitu osobnosti, rodiny alebo daného prostredia. Našim hlavným cieľom je vytvárať interiérový dizajn, ktorý je jedinečný a osobitý. Nenasledujeme zabehnuté módne trendy, ktoré sú len dočasným výstrelkom doby, ale predovšetkým vytvárame nadčasové priestory. Priestory, ktorých dizajn bude aktuálny aj o desaťročia a predovšetkým, kde sa budú naši klienti cítiť pohodlne a doslova „ako doma“.

Interiérový dizajn navrhuje architekt

Všetky naše projekty navrhujú skúsený architekti pod taktovkou hlavného architekta MArch. Mareka Lüleya. Našim cieľom je ku každému projektu pristupovať individuálne s dôrazom na čo najkvalitnejšie služby. Architekt pracuje na projekte vo viacerých fázach, pričom každá fáza je konzultovaná s klientom. Týmto procesom je výsledný návrh priamo ušitý na individualitu klienta.

Nie len návrh interiéru ale aj realizácia

Súčasťou našej práce je pre klienta nie len navrhnúť kvalitný interiér, ale zabezpečiť aj realizáciu celého projektu s autorským dozorom architekta. Architekt dohliada nad celým procesom realizácie a tým odbremeňuje klienta do tejto časovo náročnej práce.

Projekty - Interiérový dizajn

Interiérový architekt Bratislava – Slovensko MArch. Marek Lüley

Projekty interiérový dizajn

Projekt Bar Bratislava Rača
Projekt jedálne - výrobná firma Vráble
Projekty - detské izby
Prestavba dodávky na karavan
Penzión Banská Štiavnica